Forum Gospodarcze „Polska – Rosja: od Mistrzostw Europy do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej”.

Opublikowano 2013/04/19 przez Construction Club

Construction Club uczestniczył  w zorganizowanym przez MSZ Forum Gospodarczym „Polska – Rosja: od Mistrzostw Europy do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej”.

Forum odbyło się w Rosji w Moskwie w dniach 26 – 27 marca 2013.

Miało na celu promocję polskiego know how zdobytego przez publicznych zamawiających i firmy wykonawcze przy realizacji inwestycji na Euro 2012

Construction Club w ramach wcześniej rozpoczętej współpracy z MSZ (Patronat Honorowy Ministerstwa Spraw Zagranicznych nad konferencją i galą Euro 2012– Mundial 2018, zorganizowaną przez CC 10.10.2012 na Stadionie Narodowym w Warszawie) został poproszony przez Ministerstwo o przedstawienie krótkiej listy rekomendowanych polskich firm, które zdobyły doświadczenie przy  inwestycjach na Euro 2013.

Z przyjemnością informujemy, że spośród zgłoszonych i zarekomendowanych przez nas firm kilka z tych, które wzięły udział w spotkaniu w Moskwie to Partnerzy Construction Club.

Firmy te to: Nowy Styl, Portico, Unibep, Hill International.

Mamy nadzieję ,że Construction Club nadal będzie wspierać działania MSZ w realizacji kolejnych misji biznesowych do Rosji – spotkań w regionach i że nasze firmy i Partnerzy Construction Club nawiążą owocne kontakty biznesowe na rynku rosyjskim. Trzymamy kciuki i nie ustajemy w naszych działaniach na rzecz Partnerów Construction Club